środa, 2023-03-22 Bogusława, Jagody, Katarzyny

1000 fanów na Facebooku!

Śpieszymy się pochwalić, że 20 września około godz. 12.20 na naszej oficjalnej facebookowej stronie  centrali FAR zanotowaliśmy tysięczne polubienie.

Czytaj więcej


Razem, na wózku, na Górę Kamieńską

W niedzielę 25 sierpnia, o godzinie 9.00, na Górze Kamieńskiej pod Bełchatowem osoby na wózkach inwalidzkich i osoby pełnosprawne po raz pierwszy będą wspólnie zdobywać szczyt. Organizatorami akcji Zdobywamy Górę Kamieńską są Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” oraz Akademia Pana Grześka....

Czytaj więcej


Fundacja Aktywnej Rehabilitacji w IV Memoriale im. Kamili Skolimowskiej

25 sierpnia, w niedzielę, w Warszawie będzie miał miejsce IV Memoriał im. Kamili Skolimowskiej. Tegoroczny memoriał organizowany jest w formule integracyjnej – udział w zmaganiach sportowych brać będą także sportowcy niepełnosprawni, w tym medaliści paraolimpijscy. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji współorganizuje imprezę.

Czytaj więcej


Polacy na podium Wheelchair Rugby Metro Cup 2013

Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce podczas turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup 2013, rozgrywanego w dniach 28-30 czerwca w hali sportowej Arena Ursynów.

Czytaj więcej


Szabla Kilińskiego

Już w piątek (5 lipca) zaczynają swoje pojedynki szermierze na wózkach. Zachęcamy do kibicowania biało-czerwonym. Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich na Galę Finałową, która odbędzie się w niedzielę (7 lipca) o godzinie 16:00 w hotelu Courtyard by Marriott przy ul. Żwirki i Wigury 1. Wstęp wolny!

Czytaj więcej


Wheelchair Rugby Metro Cup 2013

W najbliższy weekend (28-30.06.2013) odbędzie się Wheelchair Rugby Metro Cup. W hali sportowej Arena  Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie zagrają drużyny z Polski, Brazylii, Czech, Kanady, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Wstęp wolny.

Czytaj więcej


Samorządowcy, Fundacja, sukces

12 i 13 czerwca Fundacja Aktywnej Rehabilitacji była obecna na jednej z największych w Polsce imprez dla samorządowców –  Kongresie Regionów, od kilku już lat organizowanym w dolnośląskiej Świdnicy.  Impreza gromadzi władze samorządowe całej Polski, polityków, dziennikarzy a także środowisko – firmy i instytucje z samorządami związane.  Dziesiątki paneli dyskusyjnych, sesje plenarne,  kontakty nawiązywane w czasie spotkań w kuluarach:  to nieocenione możliwości mówienia o Fundacji, przedstawiania jej działalności, zachęcania do – z jednej strony - korzystania z naszej oferty, z drugiej – do szukania partnerów.

Czytaj więcej


Nie łam się

Region lubuski Fundacji Aktywnej Rehabilitacji jest współorganizatorem akcji wakacyjnej „Nie łam się”...

Czytaj więcej


Gotowi do pomocy od 900 lat

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich - nasi partnerzy w programie „Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III” świętowali 5.czerwca wyjątkowe wydarzenie - 900 lat od chwili ogłoszenia bullą Papieża Paschalisa II pełnej niezależności od władzy świeckiej i kościelnej.

Czytaj więcej


Strona 1 z 8


 Wybierz województwo:
 dolnośląskiekujawsko-pom.
 lubelskielubuskie
 łódzkiemałopolskie
 mazowieckieopolskie
 podkarpackiepodlaskie
 pomorskieśląskie
 świętokrzyskiewarmińsko-maz.
 wielkopolskiezachodniopom. Projekt MOBILITY 

 – Twoje auto dostosowane do potrzeb
 związanych z niepełnosprawnością

 Z ogromną przyjemnością informujemy,
 że uruchomiony już został Projekt
 MOBILITY,  będący efektem współpracy
 Toyota Motor Poland (TMPL) oraz
 Fundacji Aktywnej  Rehabilitacji „FAR”, 
 którego celem jest zapewnienie osobom 
 z niepełnosprawnością  ruchową
 dostępu do indywidualnie 
 dostosowanych samochodów...

Czytaj więcej 


 Utwórz SUBKONTO w Fundacji Aktywnej
  Rehabilitacji FAR i zbieraj środki na swoją
  rehabilitację. Subkonto można założyć 
  online: https://platformafar.pl/rejestracja  

Czytaj więcej  


Przetwarzamy Twoje dane 
zgodnie z RODO   

Szczegółowe informacje 
znajdziesz tutaj
 


Inspektor Ochrony Danych
Osobowych FAR
 
Szczegółowe informacje 


Poradniki FAR – seria wydawnicza poświęcona najważniejszym problemom utrudniającym osobom poruszającym się na wózkach  powrót do aktywnego życia. Zapraszamy do czytania »


  Polska Liga Rugby na Wózkach