środa, 2023-03-22 Bogusława, Jagody, Katarzyny

Warsztat Aktywizacji Zawodowej FAR w Zakopanem

2021-06-25


W dniach 13-21 czerwca 2021 roku w Zespole Pensjonatów Dolina Białego w Zakopanem obyły się Warsztaty Aktywizacji Zawodowej realizowane przez FAR region lubelski. Wzięło w ich udział dziesięć uczestniczek, głównie kobiet po mastektomii oraz osiem osób kadry, w skład której wchodziły również same kobiety.

Były to warsztaty niezwykłe, zarówno dla uczestniczek, jak i dla kadry. W trakcie ich trwania grupa niezwykłych kobiet miała okazję uczestniczyć w bogatym programie zajęć z doradztwa zawodowego, treningu kompetencji społecznych i psychospołecznych, edukacji prozdrowotnej, ale również w zajęciach ogólnorozwojowych i sportowych. Uczestniczki miały okazję brać udział w warsztatach z rysunku i malarstwa, rękodzieła, w tym ręcznego tworzenia biżuterii z gazet i kamieni. Panie wykazały się niezwykłym zaangażowaniem i aktywnością.

Piękna pogoda sprzyjała prowadzeniu zajęć w plenerze zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Panie, w pięknych górskich okolicznościach przyrody odbywały treningi Nordic Walking.

Był to również czas wymiany doświadczeń, w którym nie zabrakło uśmiechu i łez, jednak najpiękniejsze jest to, że uczestniczki zabrały z warsztatów nie tylko wiedzę, którą zdobyły podczas zajęć, ale też przepiękne historie, a nawet znajomości, które być może zaowocują przyjaźnią na długie lata, czego życzy cały zespół FAR regionu lubelskiego. 

 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych


 

Kontakt – woj. lubelskie


Biuro FAR
ul. Aleja Kraśnicka 127 p.1, II piętro
20-718 Lublin
tel.: 81 526 10 24, fax: 81 527 13 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

 

Osoba kontaktowa


Magdalena Szpyt
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 509 447 065
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »