środa, 2022-08-17 Anity, Elizy, Mirona

Paintball laserowy Zoltar

-0001-11-30

Laserowy Poligon to miejsce aktywnego spędzania czasu, gdzie spontaniczność, adrenalina i dobra zabawa tworzą mieszankę o doskonałych proporcjach! To nowy sposób na rozrywkę, bez siniaków, bez bólu po dostaniu kulką i bez problemu z kończącym się zapasem amunicji. Gracze otrzymują karabin laserowy emitujący fale podczerwieni oraz ubierają lekką kamizelkę z systemem czujników elektronicznych zbierających informacje na temat trafień. Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. Po grze każdy z uczestników dostaje wyniki - pełna czytelność trafień.
Graliśmy w trzech różnych światach:
- Warszawie z roku 1944 - zabytkowe kamienice, barykady ze staroci, kanały oraz ruiny starych murów.
- Iraku - na tej arenie znajdziemy autentyczny opancerzony wóz bojowy (możliwość wejścia do środka), barykady z beczek i worków wypełnionych piaskiem, lepianki, wszystko w otoczeniu irackiej architektury.
- Labiryncie kosmitów, czyli nasz kosmiczny trzeci świat. Zobacz szpitalną operację Marsjan, labirynt, inkubator oraz ich więzienie.
Wybraliśmy opcję Team Deathmatch - drużyna przeciwko drużynie.
Zostaliśmy podzieleni na dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Celem było pokonanie największej liczby przeciwników z przeciwnej grupy.

Team Magda : Adrian, Danuta, Marcin, Fabian, Paweł
Team Marta: Piotrek, Klaudia M., Artur, Mateusz, Bartek, Klaudia K.

W pierwszej rozgrywce wygrała drużyna Marty (238:263), ale w rewanżu (286:233), i ogólnej klasyfikacji (524:496) zwycięstwo odniosła drużyna Magdy!
Prowadzone były również statystyki indywidualne - najlepsi w 1 grze - Piotrek, Magda, Klaudia M., w 2 grze - Magda, Piotrek, Adrian. W zestawieniu końcowym wg wyników - Piotrek, Magda, Klaudia M. ; wg bilansu - Magda, Piotrek, Klaudia M. ; wg efektywności - Fabian, Magda, Marcin. http://www.zoltar.krakow.pl/staty/24czerwiec2015g1830.pdf

To były pierwsze tego typu zajęcia, ale myślimy, że nie ostatnie ;) Współpraca z Zoltarem przyniosła obopólne korzyści - dla nas zmęczenie, wysiłek i satysfakcja, dla Zoltaru świadomość, że swoją ofertę mogą kierować również dla osób na wózkach.

Kontakt – woj. małopolskie


Biuro FAR
ul. Jana Woronicza 3
31-409 Kraków
tel:  509 447 061
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Godziny otwarcia


Poniedziałek: 07.00 - 15.00
Wtorek: 07.00 - 15.00
Środa: 07.00 - 15.00
Czwartek: 10.00 - 18.00
Piątek: 07.00 - 15.00

W związku z utrzymującym się
stanem epidemii, celem zwiększenia
bezpieczeństwa prosimy o wcześ-
niejsze uzgadnianie – telefoniczne 
lub mailowe – terminu wizyty
w biurze Fundacji.
 

Osoba kontaktowa


Jolanta Dusza 
tel: 606 574 235
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »