poniedziałek, 2020-09-28 Libuszy, Wacławy, Wacława

Zapytanie ofertowe nr 4/Podlaskie - Kurs prawa jazdy kat. B

DOTYCZY ŚWIADCZENIA USŁUGI SZKOLENIOWEJ – KURS PRAWA JAZDY KAT. B w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanego na podstawie Umowy nr ZZB/000495/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2018.511 z późn. zm), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Osób Niepełnosprawnych, a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.
 

Czytaj więcej


Informacja o wyborze wykonawcy Nr3/Pomorskie Kurs Pracownik Administracyjno-Biurowy

Warszawa, 28.09.2020 r.

INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY

 

dotyczy Zapytania ofertowego nr 3/Pomorskie z dnia 10.09.2020 r., w zakresie świadczenia usługi szkolenia Kurs Pracownik Administracyjno – Biurowy organizowanego przez FAR, w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”.

Zamawiający w dniu 28.09.2020r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez:

 

Alfa Edukacja Michał Grelus 91-496 Łódź ul. Świtezianki 8/53

nazwa i adres Wykonawcy

9936,00

łączna cena brutto

 

słownie:   dziewięć tysięcy dziewięćset trzydzieści sześć [00/100] złotych brutto.


INFORMACJA O WYORZE WYKONAWCY Z ROZEZNANIA CENOWEGO NR 1 - WAPP/ KUJAWSKO-POMORSKIE

Warszawa,28.09.2020 r.INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY

 
Dotyczy zapewnienia wyżywienia (obiad i przerwa kawowa) dla kadry, uczestników projektu na organizowanym przez Fundację Aktywnej Rehabilitacji „FAR” Warsztacie Aktywnego Poszukiwania Pracy w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia w  Bydgoszczy, Romanowskiej 2 w terminie 3.10.2020r.
 
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” informuje, iż dokonała wyboru Wykonawcy:
 
Boskie Bistro Marcin Biegański, ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz.
 
Łączna cena brutto:  350  złotych.
 

 


ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/ZACHODNIOPOMORSKIE


DOTYCZY ŚWIADCZENIA USŁUGI SZKOLENIOWEJ – GRAFIKA KOMPUTEROWA –TWORZENIE I OBRÓBKA OBRAZÓW Z ADOBE PHOTOSHOP w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanego na podstawie Umowy nr ZZB/000495/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2018.511 z późn. zm), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Osób Niepełnosprawnych, a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.

Czytaj więcej


informacja o unieważnieniu postępnowania

 Zielona Góra, 25.09.2020 r.

 
 
 
                                                     INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
 
dotyczy Zapytania ofertowego nr 2 z dnia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. r., w zakresie świadczenia usługi szkolenia Kurs prawa jazdy kat. B organizowanego przez FAR, w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”.
 
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” informuje, iż nie dokonała wyboru Wykonawcy z powodu
braku ofert.

Zapytanie ofertowe nr 7/Małopolskie - Kurs MS Excel Średniozaawansowany


w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanego na podstawie Umowy nr ZZB/000495/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2018.511 z późn. zm), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Osób Niepełnosprawnych, a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.

Czytaj więcej


Zapytanie ofertowe nr 6/Małopolskie - Kurs MS Excel Od Podstaw


w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanego na podstawie Umowy nr ZZB/000495/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2018.511 z późn. zm), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Osób Niepełnosprawnych, a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.

Czytaj więcej


Zapytanie ofertowe nr 15/śląskie/2020 – Kurs komputerowy ECCC


DOTYCZY ŚWIADCZENIA USŁUGI SZKOLENIOWEJ – KURS  KURS KOMPUTEROWY ECCC w ramach projektu pt. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanego na podstawie Umowy nr ZZB/000495/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2018.511 z późn. zm), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Osób Niepełnosprawnych, a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.

Czytaj więcej


Zapytanie ofertowe nr1/KAZON/ŚLĄSKE - MATERIAŁY DYDAKTYCZNO-BIUROWE DLA BENEFICJENTÓW PROJEKTU

Mikołów, 23 wrzesień 2020 r.

DOTYCZY MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNO-BIUROWYCH DLA BENEFICJENTÓW PROJEKTU w ramach projektu pt.„Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia”, realizowanegona podstawieUmowy o zlecenie realizacjizadań w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz.U.2018.511 z późn. zm.), zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych a Fundacją Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.

Czytaj więcej


Strona 1 z 92