czwartek, 2022-08-11 Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

22 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego

2014-09-02
Jaka będzie rehabilitacja przyszłości?
 
Targi REHABILITACJA to największy w Polsce przegląd oferty branżowej. Dwieście szesnaście firm z ośmiu państw zaprezentuje nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej, gabinetów medical SPA.
To również możliwość testowania profesjonalnego wyposażenia oraz odpowiedzi na pytanie jaka będzie rehabilitacja przyszłości.
Interaktywna rehabilitacja w przestrzeni 3D, innowacyjne egzoszkielety do reedukacji chodu i rehabilitacji, skupiona fala uderzeniowa, zintegrowane systemy rehabilitacyjne, siłownie dla osób z niepełnosprawnością, nowoczesne aparaty do fizykoterapii, stymulacji elektromagnetycznej, ortezy dedykowane stopie cukrzycowej, bezinwazyjna diagnostyka – to tylko niektóre z produktów tegorocznej oferty Targów.
Innowacje w rehabilitacji po udarach, a także stwardnienia rozsianego, niedowładów i dysfunkcji ruchu, rotory, zaawansowane metody reedukacji chodu to przykłady nowoczesnych technologii prezentowanych na tegorocznych Targach.
Organizator przygotował interesujący program warsztatów, seminariów i konferencji z myślą o specjalistach, a także służących samodzielnej rehabilitacji. W programie m.in. konferencja na temat stopy cukrzycowej, warsztaty wykorzystujące gry rehabilitacyjne. Interesująco zapowiada się cykl warsztatów poświęconych nowoczesnym koncepcjom terapeutycznym w fizjoterapii.
 
Zapraszamy do odwiedzenia Targów.
 
18-20 września 2014 r. Hala EXPO Łódź, al. Politechniki 4
www.rehabilitacja.interservis.pl

Kontakt – woj. opolskie

 

 

Pełnomocnik FAR


Adam Bartków
tel: 
508 015 914
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Technika jazdy,
trening ogólnokondycyjny, samoobsługa.

Hala Sportowa
Opolskiego Centrum Rehabilitacji
w Korfantowie.
ul. Wyzwolenia 11, 48-317 Korfantów
2 i 4  sobota  miesiąca,
godz.: 11.00 – 13.00

Zobacz wszystkie zajęcia »


Ogłoszenia regionalne »