czwartek, 2022-08-11 Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Szkolenie ICF w Jarnołtówku

2016-03-02

W miniony weekend 26-28.02.2016 r. w Jarnołtówku odbyło się szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z zakresu Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania, Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF), realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). 


Celem szkolenia było zapoznanie się z ICF, jako narzędziem tworzenia i realizacji programów szeroko rozumianej rehabilitacji oraz aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością. Udział w nim wzięło 8 organizacji z terenu województwa opolskiego  –  Polski Związek Głuchych oddział w Opolu, Polski Związek Niewidomych oddział w Opolu, Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu, TRISO – Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21, Grodkowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół, Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej, SPION Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im”, Centrum Rehabilitacji dla Dzieci im. ks. bpa Józefa Nathana – Caritas Diecezji Opolskiej. 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom szkolenia za udział i zaangażowanie. Liczymy, że nabyta wiedza niebawem zostanie przez Państwa praktycznie wykorzystana w codziennej pracy z podopiecznymi.

 

Kontakt – woj. opolskie

 

 

Pełnomocnik FAR


Adam Bartków
tel: 
508 015 914
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Technika jazdy,
trening ogólnokondycyjny, samoobsługa.

Hala Sportowa
Opolskiego Centrum Rehabilitacji
w Korfantowie.
ul. Wyzwolenia 11, 48-317 Korfantów
2 i 4  sobota  miesiąca,
godz.: 11.00 – 13.00

Zobacz wszystkie zajęcia »


Ogłoszenia regionalne »