wtorek, 2022-07-05 Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Hybrydowy WAR 05-07.02.2021 r.

2021-02-24

W związku z panującą pandemią, która w znacznym stopniu wpłynęła na działania naszej Fundacji, zostaliśmy zmuszeni do odejścia od wyjazdowych form wsparcia oferowanym naszym beneficjentom. Zamiennie zorganizowaliśmy hybrydowy WAR.

Pomimo zmian organizacyjnych zawsze staramy się nie tracić wypracowanej latami jakości. Połączyliśmy spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM, z zajęciami stacjonarnymi w Biurze Far naszego regionu, na które przez dwa dni dojeżdżali zarówno uczestnicy jak i kadra prowadząca.

Podczas spotkania online przeprowadziliśmy zajęcia ruchowe, które, co pokazały zajęcia „WF z FAR” są do wykonania bez specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń. Ponad to w trakcie czterogodzinnego połączenia przeprowadzone zostały dwa wykłady poświęcone historii Far oraz budowie wózka aktywnego.

Spotkania stacjonarne w biurze (przeprowadzone zgodnie z wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego SARS COVID-19) poświęciliśmy głównie na poprawę umiejętności samoobsługowych, szkolenie z techniki jazdy, treningi interpersonalne.

Całość dopełnił pyszny catering dostarczony nam przez pracowników ośrodka „Pięć Dębów”. Inaczej nie musi oznaczać gorzej. Mimo siarczystego mrozu wszyscy docieraliśmy na zajęcia, które częściowo mogli poprowadzić sami uczestnicy.

Zobacz zdjęcia »

 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 

Kontakt – woj. podlaskie


Biuro FAR
ul. 
Kolejowa 19a, 15-701 Białystok

tel.: 85 742 68 85, fax: 85 742 68 48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Godziny otwarcia


Poniedz. - Środa Piątek: 08.00 - 15.00
Czwartek: 11.00 - 18.00

W związku z utrzymującym się
stanem epidemii, celem zwiększenia
bezpieczeństwa prosimy o wcześ-
niejsze uzgadnianie – telefoniczne 
lub mailowe – terminu wizyty
w biurze Fundacji.
 

Pełnomocnik FAR


Elżbieta Kujawa
tel: 
509 447 064
tel: 502 261 977
e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęci »

Ogłoszenia regionalne »