wtorek, 2022-06-28 Florentyny, Ligii, Leona

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy online

2021-02-22

16.02.2021 r. odbyły się Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy, organizowane przez Biuro Regionalne Fundacji FAR w Poznaniu.

Warsztaty miały formę zdalną – każdy z pięciorga uczestników łączył się przez swój komputer z pozostałą grupą i doradcą zawodowym za pośrednictwem platformy internetowej do wideokonferencji.

Dla niektórych było to pierwsze szkolenie online i wymagało przełamania swoich początkowych obaw oraz poznania nowych narzędzi internetowych. Uczestnicy stwierdzili jednak, że było to ważne doświadczenie oswajające ich z realiami pracy i nauki w formie zdalnej, które w dzisiejszych czasach są już naszą codziennością.

Podczas warsztatów poruszano tematy związane z aktywnymi metodami poszukiwania pracy. Beneficjenci mieli możliwość przeanalizować swoją sytuację zawodową, przygotować się do rozmowy z pracodawcą, a także zapoznać się z przepisami dotyczącymi pracy osób z niepełnosprawnością. Był to bardzo intensywny, ale również owocny dzień, a dzięki dużemu poczuciu humoru doradcy zawodowego Daniela i otwartości grupy, która chętnie dyskutowała i dzieliła się swoimi doświadczeniami, czas minął niepostrzeżenie.

Uczestnicy wyposażeni w nową wiedzę i zmotywowani do działania, z pełną energią mogą teraz podjąć się nowych wyzwań związanych z poszukiwaniem pracy i dalszą nauką.
 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Kontakt – woj. wielkopolskie


Biuro FAR
ul.
Augustyna Szamarzewskiego 78/82 lok. 71
60-569 Poznań
tel.:  61 852 24 56, fax: 61 843 14 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 10.00 - 18.00
Piątek: 08.00 - 16.00

W związku z utrzymującym się
stanem epidemii, celem zwiększenia
bezpieczeństwa prosimy o wcześ-
niejsze uzgadnianie – telefoniczne 
lub mailowe – terminu wizyty
w biurze Fundacji.
 

Pełnomocnik FAR


Arkadiusz Napieralski
tel:
504 091 634
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram zajęć


Harmonogram zajęć »

Ogłoszenia regionalne »