zdjęcie grupy uczestników obozu dla dzieci w Kołobrzegu 07-16-06-2023

Dziecięcy Obóz w Kołobrzegu, 07-16.06.2023

Początek sezonu obozowego dla dzieci i młodzieży Fundacja Aktywnej Rehabilitacji otworzyła z przytupem. Województwo pomorskie, zorganizowało mocny obóz dziecięcy nad pięknym Bałtykiem.

Kadra obozowa już pierwszego dnia przeszła cykl szkoleń, by cały nasz obóz mógł zostać przeprowadzony pod sztandarem profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Pogoda była przepiękna, co pozwoliło w każdym calu szlifować umiejętności z techniki jazdy na wózku, poznawaniu nowych aktywności fizycznych, czy też w przeprowadzeniu gry terenowej na terenie całego ośrodka.

Nasze dzieci musiał zdobyć się na nie lada odwagę by rozwiązać wcześniej przygotowane zadania od kadrowiczów poprzebieranych za zielone ufoludki.

Ale spokojnie, bo nie samą intensywną pracą żyliśmy na obozie. Był czas na spacer brzegiem morza, zakupy, czy też seans filmowy w ‘Kino Brazil’. Wszystko to było okraszone dyskotekami. Ach… Co to był za czerwiec : )

Jeśli nasza obozowa kadra to czyta, to jeszcze raz Wam serdecznie dziękuje za ogrom pracy i wielkie serca pozostawione w Kołobrzegu. DO ZOBACZENIA!

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych