zdjęcie z wycieczki uczestników warsztatu w Zakopanem 7-14.06.2022

Lubelski WAZ nr 2 w Zakopanem 07-14.06.2022

Uczestnicy biorący udział w WAZ to osoby chodzące o zbliżonej sytuacji zawodowej. Z dużym zaangażowaniem korzystali z zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego Krzysztofa Błażowskiego. Zadawali pytania, pracowali w grupach, a następnie prezentowali efekty poszczególnych ćwiczeń na forum całej grupy. Równie chętnie korzystali z zajęć na basenie (aqua fitness w ośrodku Biały Potok oraz Aqua Zakopane).

Uczestnicy każdą wolną chwilę chcieli spędzać wśród pięknych gór, dolin, kotlin. Ze względu na stan zdrowia, nie wszyscy Beneficjenci mogli wejść na Gubałówkę o własnych siłach, więc kilkoro skorzystało z przejazdu koleją linowo-terenową, co również stanowiło niemałą atrakcję. Nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z owcą na Krupówkach. Chętni zwiedzili „dom do góry nogami” oraz Muzeum Figur Woskowych.

Warsztat okazał się bardzo owocny również pod względem społecznym. Uczestnicy z własnej inicjatywy utworzyli wspólną grupę na komunikatorze, by wymieniać się zdjęciami, spostrzeżeniami oraz aby zaplanować wspólne spotkania po powrocie na Lubelszczyznę. Zaproponowali również, aby wybrać (w tajnym głosowaniu) króla i królową Obozu. A po uroczystym wręczeniu dyplomów zjedliśmy ostatnią, wspólną kolację w Karczmie, w której zagrali i zaśpiewali dla Nas prawdziwi górale.

To był intensywny ale wspaniale spędzony czas! Żal było wracać….