obóz Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci w Sosnówce 06-16.07.2023

Obóz AR w Sosnówce 06-16.07.2023

W sobotę tj. 8 lipca.2023 rozpoczęliśmy kolejny już obóz Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci w hotelu Lake Hill.
Jak zawsze, pełni sił i gotowi do działania, braliśmy udział w różnych treningach, na których dużo się uczyliśmy oraz świetnie bawiliśmy.

Była technika jazdy, którą prowadziła Asia z Krystianem. Na zajęciach uczyliśmy się jak ważna jest prawidłowa postawa na wózku oraz jak prawidłowo napędzać wózek by później przejść do technik pokonywania przeszkód, które występują w naszym codziennym życiu.

Były też treningi ogólnousprawniające. Ewa i Zuzia wymyślały nam różnego rodzaju ćwiczenia na wzmocnienie naszych mięśni. Dzięki dziewczynom, wiemy już jak możemy sami ćwiczyć w domu i bawić się przy tym tak samo dobrze jak na obozie.

U Tomka braliśmy udział w zajęciach z dyscyplin sportowych. Graliśmy w boccie, koszykówkę, strzelaliśmy z łuków oraz z wiatrówki. Było dużo rywalizacji i dobrej zabawy.

Łukasz zabrał nas na basen, które prowadził zajęcia z Marysia.

Oprócz zajęć treningowych, mieliśmy również zajęcia świetlicowe. Martyna nauczyła nas pisania wierszy, a Bartek robił nam różne gry i zabawy.

Na pogadankach zrobiliśmy SPA i rozmawialiśmy o naszym zdrowiu i higienie intymnej.

Przyjechał do nas również Sport-On Handcycles przywiózł nam sprzęt i mogliśmy wypróbować handbike’i. Cały obóz był super, i jak zawsze wyjechaliśmy z uśmiechami na twarzy i pięknymi wspomnieniami.

Obóz Aktywnej Rehabilitacji dla dzieciw Sosnówce

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych