Zdjęcie grupowe - kadra i uczestnicy obozu Aktywnej Rehabilitacji dla młodzieży w Wilkasach 08-17.09.2023

Obóz Młodzieżowy w Wilkasach… NAJLEPIEJ!

Wilkasy 08-17.09.2023

Przed każdym obozem towarzyszy nam podekscytowanie, radość z nadchodzących dni, czasem odrobina stresu. Myślimy, dumamy, jak ułożyć program, aby był czas na treningi i ciężką pracę, a także na zabawę i małe szaleństwa .

Dni na obozie płyną inaczej. Od rana do nocy Uczestnicy oraz Kadra dają z siebie wszystko, aby wykorzystać ten czas w jak najlepszy sposób. Nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że nasi Podopieczni spiszą się na medal, bo zawsze to robią. Dzięki ich wytrwałości, determinacji, ciężkiej pracy z dnia na dzień stają się silniejsi, bardziej samodzielni. Uważnie słuchają, uczą się, dokładnie wykonują ćwiczenia. A gdy przychodzi czas na zabawę to bawią się na całego! Nikt nie potrafi tak się bawić jak nasze Faruski!

Po każdym obozie nachodzi nas refleksja. Warto było nie przespać dobrze tych kilku nocy, robić kilkumetrowe łańcuchy z papieru, przebrać się na Makłowicza, po prostu dać z siebie wszystko dla tej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Nasi Podopieczni oraz My wyjechaliśmy z Wilkas z mnóstwem wspaniałych wspomnień, do których będziemy wracać .

Dziękujemy Uczestnikom obozu za to, że dzielnie pracowali nad sobą i choć czasem było ciężko, to dawali z siebie sto procent. Dziękujemy Kadrze za zaangażowanie, za stworzenie niezwykłej atmosfery, za wasze zaskakujące pomysły…

Z Wami NAJLEPIEJ

autor: Joanna Daniluk

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych