WAR w Katowicach
31.07-02.08.2026 odbył się w Katowicach Warsztat Aktywnej Rehabilitacji w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózku inwalidzkim XI”, współfinansowanego przez PFRON.
W ośrodku Rehabilis spotkała się grupa pięciu wyjątkowych uczestników, gotowych na intensywną pracę.
Grafik był napięty, ale i niezwykle ciekawy! Oprócz szlifowania techniki jazdy na wózku i wyciskających siódme poty zajęć ogólnousprawniających, poruszyliśmy bardzo ważne tematy teoretyczne. Rozmawialiśmy o urologii, profilaktyce przeciwodleżynowej oraz seksualności. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła nam wyjść w teren. Mogliśmy spacerować po okolicznym lesie, a wisienką na torcie było wspólne wyjście na kręgle!
Atmosfera była genialna – nie brakowało uśmiechu, integracji i cennej wymiany doświadczeń. Wszyscy wrócili do domów z pakietem nowej wiedzy i motywacji. Wielkie brawa dla uczestników za ich wytrwałość i ogromne podziękowania dla kadry za stworzenie tak świetnego klimatu!
Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych


