Zdjęcie z Warsztatu Aktywizacji Zawodowej Supraślu.: W obszernym pomieszczeniu, siedzący w kręgu uczestnicy warsztatu rozmawiają z prowadzącymi warsztat osobami.

WAZ w Supraślu

12-20.10.2023

Przyjęło się, że data „piątek 13” jest dniem pechowym, lecz nie w tym przypadku. Dla nas, uczestników, ten dzień był szczęśliwy i przełomowy w aspekcie aktywizacji, jak i postawienia pierwszego kroku ku rozwojowi!

Każdy dzień mieliśmy zaplanowany co do minuty. Zajęcia z doradcą zawodowym, który przekazał nam potrzebną wiedzę do udoskonalenia swojego CV oraz przygotował nas do rozmowy kwalifikacyjnej, sprawiły, że poczuliśmy się pewniej i zyskaliśmy wiarę we własne możliwości. Lecz nie samą pracą i ćwiczeniami człowiek żyje. Był też czas na gry i konkursy zespołowe, gdzie nie tylko rywalizowaliśmy, ale też mieliśmy okazję współpracować. Dzięki kadrze czas na warsztacie upłyną nam w pozytywnych nastrojach.

Był to intensywny tydzień. Podsumowując poznaliśmy świetnych ludzi. Spędziliśmy miło czas, nauczyliśmy się nowych rzecz, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystamy w zdobyciu wymarzonej pracy. Polecamy!

Uczestnicy WAZ w Supraślu