10 Spartakiada Mazowiecka Dzieci i Młodzieży 03-09-2023

X Mazowiecka Spartakiada

W dniu 03.09.2023 r. odbyła się X Mazowiecka Spartakiada Dzieci i Młodzieży. Spotkaliśmy się po raz dziesiąty na sportowej imprezie po to aby dzieci i młodzież mogła spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak: sprint, rzut do celu, tor przeszkód, łucznictwo, boccia oraz – dodatkowo w tym roku – slalom…

Podczas rejestracji zawodników, każdy z uczestników otrzymał koszulkę oraz pakiet startowy. Następnym punktem programu było oficjalne rozpoczęcie i podział na grupy do których zostali przydzieleni opiekunowie na cały czas trwania zawodów.

Wspólną rozgrzewką rozpoczęliśmy zawody, następnie grupy wraz z opiekunami ruszyły na swoje pierwsze dyscypliny… Rywalizacja między zawodnikami była na najwyższym poziomie, z poszanowaniem.

W przerwach mieliśmy okazję zjeść przepyszne kiełbaski z grilla, popijając orzeźwiającą lemoniadą i jeśli ktoś miał ochotę na małe co nie co, to czekała wata cukrowa…

Oczywiście najważniejszym i oczekiwanym z niecierpliwością był moment odczytania wyników i rozdanie medali oraz pucharów. Nikt nie wyjechał z pustymi rękoma.

W tym roku Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR obchodzi 35-lecie więc nie zabrakło z tej okazji tortu, który był przepysznym zakończeniem spotkania.

Dziękujemy za Wasze tak liczne przybycie!
Do zobaczenia za rok na kolejnej Spartakiadzie!

youtube}H8o7J23G6eM{/youtube}

Spartakiadę dofinansowano ze środków Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.