Na spacerze – obóz Aktywnej Rehabilitacji w Wiśle

Z FARusiowymi pozdrowieniami!

W poniedziałek 17 Lipca zakończyliśmy Obóz Dziecięcy Aktywnej Rehabilitacji.

Pod sztandarem zdrowej rywalizacji i chęci nauczenia się nowych rzeczy, został przeprowadzony obóz dziecięcy w Wiśle. Naszych dzieciaków nie zniechęcały wymagające zajęcia, jak i te mniej wymagające, z każdych z nich wyciągaliśmy naukę, radość oraz wiarę w siebie :D. Poza wylewaniem potu na treningach ogólnousprawniających, technice jazdy czy zajęciach basenowych, uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy na Adamie i dodam tylko, że Adam to manekin stworzony do takich ćwiczeń. Całe ćwiczenia odbywały się pod kontrolą i czujnym okiem naszego instruktora, ppłk Grzegorza. Mieliśmy także okazje poćwiczyć strzelanie do celu z broni pneumatycznej i nieskromnie muszę powiedzieć, że byliśmy w tym naprawdę całkiem nieźli.

Pogoda okazała się dla nas łaskawa i pozwoliła nam na zwiedzanie urokliwego miasta, jakim niewątpliwie jest Wisła. Podczas zwiedzania miasta nie omieszkaliśmy zawitać do lodziarni i sprawdzić smaki lodów. Było warto.

Na schodach – obóz Aktywnej Rehabilitacji w Wiśle 09-17.-7.2023

Dziękujemy całej kadrze, dzieciakom oraz wszystkim którzy przyczynili się do realizacji tak wspaniałego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest obóz AR!

SERDECZNE DZIĘKI I DO ZOBACZENIA!


Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych